Aprender jugando. Ruso free

Aprender jugando. Ruso free 3.9

Ta fascynująca i rozwijająca gra jest mobilnym korepetytorem do samodzielnej nauki leksyki i fonetyki na poziomie podstawowym.

Uczymy się i bawimy. Rosyjski - Gra edukacyjna. Słowa ułożone tematycznie w obrazkach wraz z wymową.

Ta fascynująca i rozwijająca gra jest mobilnym korepetytorem do samodzielnej nauki leksyki i fonetyki na poziomie podstawowym. Lista została stworzona ze specjalnie dobranych słów z różnych dziedzin, których używa się w codziennym życiu. Samouczek pozwala efektywnie nauczyć się prawidłowej wymowy oraz zapisu dzięki obecności materiałów audiowizualnych.

Dla lepszego przyswojenia materiału, gra została zaprojektowana w kilku etapach:

• Trening — zapamiętywanie alfabetu, rzeczowników, przymiotników, czasowników z transkrypcją przy pomocy towarzyszących obrazków i dźwięków.

• Testowanie i sprawdzanie wyuczonych słów jest skonstruowane w formie wesołych, łatwych i zrozumiałych gier.

1. Czytanie i kojarzenie: dopasowanie prawidłowego wariantu słowa do obrazka.

2. Wizualizacja: dopasowanie dynamicznie poruszających się obrazków do listy słów.

3. Test prawidłowej pisowni: pisanie słów i sprawdzanie ortografii.

Prostota interfejsu, wsparcie dla tabletów HD, barwne tematyczne fotografie, a także prawidłowa wymowa native speaker'a ułatwiają przyswajanie ze słuchu i pozwalają skupić uwagę na nauczanym materiale, co jest kluczem do dobrego i szybkiego przyswojenia informacji.

Pełna lista grup tematycznych: warzywa, owoce, dzikie zwierzęta, zwierzęta domowe, dom, odzież, kolory, środki transportu, części ciała, naczynia, sprzęt gospodarstwa domowego, jedzenie, zabawki, szkoła, przyroda, owady, cyfry, geometria, instrumenty muzyczne, morskie życie, narzędzia, sport, łazienka, podróż, infrastruktura, biuro, różne.

Dzięki temu państwo albo państwa dziecko może w ciekawej, zabawowej formie powiększyć słownictwo języka obcego, co jest podstawą do płynnej wymowy i pisania. Interaktywne nauczanie to łatwy i dostępny sposób na naukę lekcji językowych.

Dla dzieci ta aplikacja to nie tylko szybki i prosty sposób nauczenia się mówienia i pisania, ale także doskonalenie umiejętności zdobytych w szkole lub przedszkolu. Rodzice mogą korzystać z tej aplikacji w ramach przedszkolnych lekcji według metody Glenna Domana, który stosował ją ze swoimi dziećmi.

W rzeczywistości, to słownik ilustrowany, a gra w języku rosyjskim, który pomaga uczyć się języka rosyjskiego dla początkujących i dzieci, które uczą gry rosyjskie słowa z dźwiękiem.

To j

Aprender jugando. Ruso free

Download

Aprender jugando. Ruso free 3.9